Genel

BİOENERJİ ŞİFASI

10 Mayıs 2018

Bioenerji şifasını kısaca anlatmak gerekirse; dualar, esmalar, ayet ve surelerle yapılan şifa çalışmasıdır. Ayet ve surelerin  enerjilerini, uygulama yaparken karşı tarafa pozitif enerji olarak aktarmak ve negatif enerjileri çekmek diyebiliriz.

İşte bioenerji uygulamak evrenin gerçekte var olduğu şifa kanalıyla aynı frekansta olmak gibidir. Olumlu etkisini duyumsamamız kaçınılmazdır. Çünkü böyle bir niyet öz gücümüzü farketmemize , saf mutluluk, huzur, sevgi, güven, yaratıcılık, başarı vs.. doğuştan sahip olduğumuz kaynakların güçlenmesine vesile olur. Böylece, bu enerjinin fiziksel, ruhsal, duygusal ve zihinsel tüm bedenlerimize iyilik getirdiğini bire bir deneyimleriz. Bioenerji şifası bilimsel olarak ta kanıtlanmış ve alternatif tıp dalı olarak kabul edilmiş, ve alternatif tıpta en çok tercih edilen ve en çok yarar alınan bir tedavi şeklidir de diyebiliriz.

Evrensel Yaşam Enerjisi ve yaşama yönelik en üst düzey sağlık anlamına gelen Bioenerji şifası, adından da anlaşılacağı gibi, zaten içinde yaşadığımız enerjinin ta kendisidir. Yaşadığımız günlük koşuşturmaların veya başımıza gelen olumsuzlukların bize vermiş olduğu stresten aslında bazen çoğumuz farkına varamayız.  Halimiz bir balığın suyun içinde olup ta suyun farkında olmamasına benzer. Sadece nefes alıp veririz. Dolayısıyla, önemli olan bize hayat veren bu enerjinin bilincinde olmak, böylece, olumlu etkilerini almaya açık olmak gerekmektedir.

No Comments

Leave a Reply