Genel

BİOENERJİ UZMANI

10 Mayıs 2018

Bioenerji vücudun tamamını bütün olarak ele alıp, bedenin ruhsal, duyusal, düşünsel, duygusal ve fiziksel enerji ayarının yapılmasıdır. Bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudun enerjisine akort ve balans ayarının yapılmasıdır bir bakıma.

Bioenerji, Allah tarafından evrende ve insanda var olan pozitif enerji akımının, insana şifa veren akımın bioenerji özel teknikleriyle İLAÇ,ALET,CİHAZ,İĞNE,META KULLANILMADAN bioenerji uzmanının kişinin bedenine dokunmadan pozitif olan bu ilahi gücü vücuda aktarmasıdır. Bozulmuş enerji akışını dengeleyen, hızlı bir şekilde açılmış yaraların bile onarılmasını sağlayan, ZARARI VE YAN ETKİSİ OLMAYAN bir uygulamadır. Bioenerji uzmanı bedene verdiği pozitif enerjilerle ilk seansta bile kişiye gözle görülür fark yaratacaktır.

 

-Bioenerji frekansları Dünya’nın önde gelen tıbbi araştırmacıları tarafından, bazı araştırmacı doktorlar tarafından incelenmiş ve enerjinin varlığı kanıtlanmıştır.

-Bioenerji uzmanı kişiyi bir bütün olarak ele almalıdır ve hasta olan bölgeye de ayrıca bazı pozitif akışı sağlamalıdır.

-Öyle bir enerjidirki hem ilahi bir gücü hem pozitif bilimlerdeki yeri sabittir.Allah’ın bizlere bahşetmiş olduğu bu melek enerjsini kullanmaktan çekinmeyiniz.

No Comments

Leave a Reply