Genel

MANEVİ UYANIŞIN 5 BELİRTİLERİ

4 Nisan 2021

 

Ruhsal uyanış hakkında konuşmak için çok zaman harcadım ve muhtemelen bunun tekrar ne anlama geldiğine geri dönmenin zamanı gelmiştir. Bir süre önce ” Bir Ruhsal Uyanış Nedir? ” Hakkında blog yazdım ve temel uyanış tanımım gerçek olanı farketmenizdir. Kalp, beden, zihin ve ince enerji seviyeleri gibi birçok seviyede fark edersiniz. Ruh öne çıkıyor ve geri dönüşü olmayan bir şekilde değiştin.

Genel olarak, herkesin her gün manevi bir açıklığa sahip olduğunu düşünüyorum, ancak yapışmazlar ve her şeyi derinden değiştiren uyanmış enerjinin yuvarlanan şişmesi olurlar . Bu manevi açılımlar bu küçük huzur ve açıklık anlarıdır ve genellikle teslim olurlar.

Bırakarak, bizden önce istediklerimizi almak için boşuna bir girişimde daima önümüzde olanı manipüle etmeye, kontrol etmeye veya yönlendirmeye çalışmak yerine ne olduğuna teslim oluruz. Bu zamanlarda, manevi bir açılış mümkün hale gelir ve bize uyanmış bilinç durumuna işaret ederler.

Sonuçta, uyanmış farkındalık hali her zaman tam buradadır. Bazılarınız için bu gerçek ortaya çıktı. Birçoğumuzun egoya geri dönmeye çalıştığını unutmayın, bu yüzden çoğu insanın ilk uyanış değişiminde genellikle çok fazla acı ve rahatsızlık vardır. Ek olarak, detokslama ve iyileşme dağınık bir süreç olabilir. Bu yüzden, aşağıdaki manevi uyanış işaretleri basit (ve onlar) kulağa gelse de, yaşamlarımızı karmaşıklaştırmak ve yaşamlarımızı yeniden sağa döndürmek için sık sık yoğun yolculuklardan geçiyoruz.

Bu yayının tadını çıkarırsanız, lütfen ücretsiz bültenime kaydolmaktan çekinmeyin:

Manevi Uyanış Burcu # 1: Güçlü Sevgiyi Hissetmek

Herkese sevgi duyuyorsun. Herkese sevgi vermek istiyorsun ve herkesten sevgi alabileceğini hissediyorsun. Kendini sevmek gibi hissediyorsun.

Bu güzel.

Bu kesinlikle engellenmemiş olmasına rağmen, cinsel veya romantik bir şey değil. Ancak, aynı zamanda sadece havadar, platonik bir fikir değil. Gerçekten çok seviyelerde aşkı hissediyorsunuz. Bana gelen bazı insanlar bunu sandıkları sanki göğsünden ya da dikenleri ve bedenlerinden geçen ve aşağıya akan sevgi gibi tanımlıyorlar. İçimizdeki sevginin yüksek voltajlı otoyolunun kilidini açmak çok yoğun bir şey ve gerçekten koşulsuz. Uyanmış bir anın tam içindeyken, birisinin size ve dünyadaki diğerlerine karşı ne kadar korkunç olabileceğine rağmen herkesi seviyorsunuz.

Ruhsal Uyanış Burcu # 2:  Sakin, Huzur veya Huzurdan Derin Bir Duygusallık

Bir manevi uyanış belirtisi, derin bir huzur ya da barış duygusu olabilir.

Genelde bu sakinliğin bir süreliğine eski korku dolu ego aklına gidip geliriz, ancak egoyu teslim etmeye devam ettikçe, sakinlik büyür. Egonun korku, öfke, utanç, suçluluk vb. İle rahatsız ettiği iç sular yerleşmiş olmaya başlar. Bir şey tekrar tedirgin edildiğinde, bu iç huzur genişledikçe ego bağının ne olduğunu görmek daha da kolaylaşıyor.

Bu barışla birlikte daha sonra bahsettiğim daha fazla netlik geliyor. Sevgi, barış ve netliğin bir araya gelmesiyle, bazı hatalarınızın derinliğini ve yeteneklerinizin genişliğini fark etmeye başlarsınız. Bu, doğal olarak, kendi başlarına ortaya çıkacak gibi görünen değişiklikleri teşvik eder (Bu yüzden, birçok uzun ruhsal uyanış belirtisinin yiyecek değişimleri, hassasiyetleri ve benzerleriyle ilgili listeleri olduğunu görüyorsunuz. Bunlar, ikincil ruhsal uyanış belirtileridir; listeleme, aslında bir uyanış olmayabilir, manevi bir açılış veya tamamen başka bir şey olabilir).

Ruhsal Uyanış Burcu # 3: Netlik Anlayışı

Manevi yol gerçeği anlamakla ilgili olduğu için, açıklığın ortaya çıkması insanlara sevdikleri ve egolarının sevmediği şeyleri gösterecektir. Örneğin, bazılarınız aniden kötü rafine şekerin size nasıl hissettirdiğini keşfedebilir . Vücudunuzu sevmekle ne kadar tüketmenin bütünlük içinde olmadığını fark etmeye başlarsınız. İlişkileriniz, kariyeriniz, yerel topluluk, ulusal topluluk ve diğer konulardaki sorunları fark edebilirsiniz.

Tabii ki, siz de yaşamdaki güzelliği anlıyorsunuz. Ama gerçek bir uyanışta, hepsi güzel değil. Tipik olarak, her şeyin yalnızca sevgi ve kiraz çiçeği olduğu manevi bir açıklıkta bulunur. Ayrıca dünyada çok fazla acı ve acı var ve gerçeğe açılmak da bu acıyı görmek anlamına geliyor.

Ancak herkesi kurtarmak için bir haçlı seferine başlamadan önce, kendinizde fark ettiğiniz acı ile başa çıkmaya başlayın.

Ayrıca, bu açıklık duygusunu ve her şey hakkında ne anladığınızı inkar etmek, çok fazla kafa karışıklığı, ilgisizlik ve üzücü hisler getirme eğilimindedir. Bununla ilgili daha fazla bilgi için, şu blog yazısına göz atabilirsiniz:

Ruhsal Uyanış Burcu # 4: Bütünlük veya Birlik Arzunun / Dinin Duygusunun Kaybı

Dünyanın çoğu, kendimizi iyi hissetmemizi sağlamak için dışsal şeylere ihtiyaç duyma kavramıyla çalışırken, aniden hiçbir şeye ihtiyaç duymamak oldukça şok edici olabilir. Bazı insanlar çok şey vermenin yoğun aşamalarından geçiyor, çünkü birdenbire birçok şeyin ne kadar sıkılacağını ve hayatlarını tıkadığını anlıyorlar.

Bu bütünlük başlangıçta bazılarınız için garip olabilir, ancak bu alana rahatlarken, hiçbir şeye ihtiyaç duymamak ve bir şeylerden kurtulmak iyi gelir. İçinizdeki tüm sevginizi bulmak ve evrenin bilinci ile ne kadar iç içe olduğunuzu keşfetmek, sizi mutlu ve bütün hissettirmek için ilişkilere, işlere, tatillere vb. İhtiyaç duyduğunuz bu yanılsamayı doğal olarak yok eder.

Manevi Uyanış Burcu # 5: Farkındalığa Uymak

Son olarak, manevi uyanışı nasıl tanımladığımın en önemli yönü buna bağlı kalmasıdır. 7/24 burada. Ondan kaçamazsın çünkü o sensin. Bunu inkar etmeyi deneseniz bile, o farkındalığın hayatta kaldığını ve içinden geçtiğini hissedebilirsiniz. Derin manevi açıklıkları olanlar için, birkaç saat, günler, aylar ve hatta yıllar sürebilir!

Ama sonra pencere kapanır. Olduğun yere geri döndün.

Şimdi, hiçbir hata yapma, içimizde hareket ederken ve ona uyurken bile bir uyanışı kucaklamaktan kaçınmak için çok şey yapabiliriz. Hakikat patlarken yanılsamalara ve yalanlara tutunmak her türlü ıstırabı getirir. Bu yüzden gerçekten tavsiye etmiyorum. Ve bu yalanların gerçeği tattıktan sonra sizi nasıl tatmin edeceğini düşünüyorsunuz?

Ama gerçekten biz derin bir yanılsama ile kaybedilen bir toplumuz, bu yüzden bu olur. Söyleyebileceğim tek şey, bir kez daha seni bırakmaya teşvik etmek. Bırakılan sevginin seli içine girelim. Bu akışı durdurmak için gelen her bir barajla meşgul olun ve bu tıkanmanın çözülmesine güvenin. Bu farkındalık burada kalmaktır ve sevgi dolu bir dikkatle, hayatınız yeniden şekillenirken büyümeye ve şişmeye başlar.

No Comments

Leave a Reply